Movies
Ratings
50
HulkRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.0