Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WishRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5