Movies
Ratings
109
WeaponsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0