Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Vivre Sa VieRated ★ 3.0
SpacemanRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 2.5
Faraway, So Close!Rated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
Project XRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.5