Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0