Movies
Ratings
539
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The Bride with White HairRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
HeatRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0