Movies
Ratings
23
Joint Security AreaRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 4.0- The JonesesRated ★ 2.0