Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 3.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
The Final GirlsRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
The MenuRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0