Titles you rated
ReboundRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 3.0
Original SinRated ★ 2.0
St. VincentRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0