Movies
Ratings
78
Morning GloryRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Something BorrowedRated ★ 5.0
AntzRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0