Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0