Movies
Ratings
783
The FlashRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5