Movies
Ratings
45
All About My WifeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5