Movies
Ratings
112
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0