Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
LucaRated ★ 4.0