Movies
Ratings
20
SnowpiercerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5