Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5