Movies
Ratings
252
Road to PerditionRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 1.5
WolfRated ★ 1.5
The DeepRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Red DragonRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
NoahRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
My Neighbors the YamadasRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0