Titles you rated
UpRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Jungle Emperor LeoRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 2.0