Movies
Ratings
125
The Social NetworkRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 5.0