Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 1.5- WishRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0