Movies
Ratings
117
The ConjuringRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0