Titles you rated
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 2.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0