Movies
Ratings
47 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
 NosferatuRated ★ 1.0 NosferatuRated ★ 1.0
 BurningRated ★ 3.0 BurningRated ★ 3.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
 The MasterRated ★ 3.0 The MasterRated ★ 3.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0 Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
 The Hurt LockerRated ★ 2.0 The Hurt LockerRated ★ 2.0
 SupermanRated ★ 2.0 SupermanRated ★ 2.0
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0 Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
- NoiseRated ★ 0.5
 We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0 We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
 Talk to MeRated ★ 1.5 Talk to MeRated ★ 1.5
 The Zone of InterestRated ★ 2.0 The Zone of InterestRated ★ 2.0
 Funny GamesRated ★ 4.0 Funny GamesRated ★ 4.0
 John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0 John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
 LonglegsRated ★ 1.5 LonglegsRated ★ 1.5
 Look BackRated ★ 3.0 Look BackRated ★ 3.0
 The MatrixRated ★ 4.0 The MatrixRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 1.5 Mickey 17Rated ★ 1.5