Titles you rated
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
GeniusRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 2.0
Boy ARated ★ 2.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 1.5
Nowhere BoyRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0