Movies
Ratings
115
Never ForeverRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
BlindRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0