Titles you rated
The NotebookRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Boys Don't CryRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5