Titles you rated
MoneyballRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SanaRated ★ 1.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0