Movies
Ratings
1242
TriangleRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5