Movies
Ratings
22
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0