Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Happy Death Day 2URated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
RampageRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
The Purge: Election YearRated ★ 5.0