Titles you rated
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 5.0
Wild HogsRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 2.0
Grown UpsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0