Movies
Ratings
126
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0