Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0