Movies
Ratings
495
3670Rated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Tale of CinemaRated ★ 0.5- NatalieRated ★ 0.5
HappyendRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Sister ActRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Moonlight ExpressRated ★ 3.0