Movies
Ratings
30
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0