Movies
Ratings
28
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0