Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Heavy MetalRated ★ 1.0
MantisRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Nun IIRated ★ 2.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5