Titles you rated
ArmageddonRated ★ 1.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5