Movies
Ratings
85
Dodes'ka-denRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5