Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The Birth of Korea 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
Cheer Up, KoreaRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5