Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5