Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0