Movies
Ratings
557
Non-StopRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0