Movies
Ratings
660
AladdinRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
Sixteen CandlesRated ★ 4.0
Blue Lagoon: The AwakeningRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Shark NightRated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 0.5
Beautiful CreaturesRated ★ 1.0
Letters to JulietRated ★ 5.0