Titles you rated
Mad MaxRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0