Movies
Ratings
195
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 1.5
Golden SlumberRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
UnchartedRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 0.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 1.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5