Movies
Ratings
42
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 1.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 3.0