Movies
Ratings
43
Uncut GemsRated ★ 4.0
Look Both WaysRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Senior YearRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0