Series
Ratings
46- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
LudwigRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
MobLandRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 3.5
Black BirdRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0